משכנתא לכל מטרה

משכנתא לכל מטרה
מינוף מקסימלי של הנכס שלכם לטובת השגת מימון אטרקטיבי לכל צורך ומטרה!


לרבים מאיתנו מגיע רגע בחיים שבו עולה צורך בגיוס סכום כסף לטובת: קניית רכב חדש, שיפוץ הדירה או העסק, מימון אירוע משפחתי משמח, כיסוי שכר לימוד, סיוע לבן משפחה ועוד מגוון סיטואציות. אם יש בבעלותכם נכס, פנו אל המומחים של BMC ובקשו פרטים לגבי משכנתא או הלוואה לכל מטרה, בטרם תפנו לברר בנוגע להלוואות מן הבנקים המסחריים.


כבר פניתם והתחלתם בבירור?
עדיין שווה שנשוחח - נוכל לכוון אתכם לביצוע נכון ומושכל של התהליך.

  

 

אז למה משכנתא לכל מטרה ולא הלוואה רגילה?
ישנם מספר הבדלים מהותיים בין הלוואה הניתנת מן הבנקים המסחריים לבין הלוואה לכל מטרה ההופכים את אלטרנטיבה זו לכדאית נוחה ומשתלמת הרבה יותר, בייחוד אם אתם זקוקים לסכום כסף משמעותי.

היות וההלוואה לכל מטרה נשענת על שעבוד הנכס הקיים, על פי רוב לא תידרשו להציג ערבויות ובטחונות נוספים כתנאי לקבלת ההלוואה.
הלוואה רגילה ניתנת לטווח קצר של כ 3 - 7 שנים ואילו ההלוואה לכל מטרה מאפשרת פריסה לטווח ארוך של עד 20 שנה, דבר המקל על ההחזר החודשי.
הריבית המוצעת הינה נמוכה באופן ניכר מן הריבית הנהוגה בקבלת הלוואות רגילות.
סכום הכסף העומד לרשותכם הינו גדול ועומד על עד 50% מערך הנכס שברשותכם, אך בסייג שאם כבר עומדת נגדו משכנתא, הסכום הזמין יהיה ההפרש בין חצי ערך הדירה לסכום שכבר מושכן.

 

מדוע חיוני לבצע את התהליך בליווי המומחים של BMC?

אין לכם משכנתא על הנכס?
ישנם בנקים וגופים חוץ בנקאיים רבים המציעים הלוואה לכל מטרה, כל בנק מציע את הריביות על פי מדיניות מתן האשראי המשתלמת לו ובהתאם לסכום הנדרש ולתקופת ההחזר. למרות שעבוד הנכס, מבחינת הבנקים המסחריים ובנק ישראל, הלוואה מסוג זה נתפסת כהלוואה בסיכון גבוה יותר ביחס למתן משכנתא לרכישת דירה ולכן ביצוע תהליך זה בליווי מנהל המשכנתאות של BMC הוא מהלך נבון העשוי לחסוך לכם משאבים רבים.
אנו נפעל אל מול הבנקים וכן אל מול גופים פיננסיים חיצוניים, אליהם התוודענו במשך שנות ניסיוננו, לקבלת אישור ההלוואה בתנאים והריביות הטובות ביותר עבורכם. כושר המיקוח שלנו מתוך הידע המקצועי וניסיוננו רב השנים, מאפשר לנו לדעת כמה ניתן לדרוש ומה ניתן לקבל.

 

הנכס משועבד למשכנתא קיימת?
במידה וישנה משכנתא על הנכס, הלוואה לכל מטרה תוכל להתקבל אך ורק בבנק בו מתנהלת המשכנתא, היות ולא ניתן למשכן את אותו נכס אל מול שני גופים שונים. אנו נלווה אתכם בהתדיינות מול הבנק ונבחן עמכם את כדאיות ההצעה. רוב הסיכויים הם כי הבנק, היודע שאתם שבויים הנתונים לשירותיו בלבד, לא ימהר להציע תנאים אטרקטיביים יתר על המידה.
מנהלי המשכנתאות שלנו יוכלו להציע לכם חלופות חוץ בנקאיות משתלמות, או פתרון הכולל מחזור המשכנתא הקיימת ומעבר לבנק אחר, תוך שיפור תנאי יתרת ההחזר ובמקביל לקיחת ההלוואה משתלמת ונוחה לכל מטרה על הנכס.

 

זקוקים להלוואה אך מתלבטים?
נציגיBMC עומדים לרשותכם לפגישת ייעוץ ללא התחייבות, גם אם קיבלתם הצעה מהבנק.
צרו עימנו קשר עוד היום ונבחן כמה תוכלו לחסוך!

 

 

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות צרו קשר עוד היום

077-43-70-483

ייעוץ Online

התרשמתם? שתפו!

כל הזכויות שמורות.  BMC מומחי המשכנתאות והביטוח