שיטת העבודה הייחודית שלנו

כשמדובר במשכנתא, לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים! מומלץ מאוד להתייעץ עם מומחי משכנתא בעלי ניסיון מקיף בתחום. ניהול נכון של תהליך לקיחת משכנתא לא רק יחסוך זמן ומאמץ, אלא אף יחסוך לכם עד מאות אלפי שקלים!


תהליך ייעוץ משכנתא שאנו מציעים מורכב מ-3 שלבים. הלקוח אינו מחוייב לכל השלבים: הוא יכול להרכיב חבילה המתאימה לצרכיו ולהזמין סיוע בשלב אחד בלבד, בשני שלבים או בכל השלבים.

 

שלב א' כולל:

  • איסוף מסמכים: אנחנו נדריך אותך אילו מסמכים יש להמציא עבור הבנק ונכוון אותך כיצד להשיגם בצורה הכי קלה, יעילה ומהירה.
  • הכנת תיק וכתיבת המלצה: לאחר מכן נכין עבורך תיק מסמכים מרוכז להגשה מלאה ומסודרת לבנק, מה שיחסוך לך זמן ומאמץ רב. כמו-כן, מומחי המשכנתאות שלנו יבצעו ניתוח מעמיק של הנתונים ויגבשו מסמך המלצה מקצועי המסכם את האינפורמציה הנדרשת לבנק, מה שיקדם התנהלות מהירה ויעילה מול הבנק.
  • קבלת אישור עקרוני בכתב

שלב ב' כולל:

  • פגישת ייעוץ ובניית תוכנית כלכלית מותאמת אישית: פגישה עם אחד מצוות הכלכלנים המנוסים שלנו, בה יוצע לך הסבר מפורט ומעמיק לגבי יתרונות וחסרונות של כל תמהיל, ובה תקבל הכוונה והמלצה לבחירת הרכב המשכנתא המשתלם והמתאים ביותר עבורך.
  • בדיקה והשוואת אישורים עקרוניים: נבחן בקפידה את האישורים העקרוניים שקיבלת מהבנקים השונים ונמליץ, על סמך ניסיוננו העצום ומעורבותנו היומיומית בשוק המשכנתאות, על ההצעה המשתלמת והמתאימה ביותר עבורך.

 

שלב ג' כולל:

  • ניהול משא ומתן על הריביות מול הבנקים: אנו נמנף למענך את קשרינו, כושר המיקוח שלנו והיכרותינו העמוקה עם המצב העדכני בשוק. נייצג אותך מול הבנקים במכרז ונקיים משא ומתן  להשגת הריבית האטרקטיבית ביותר והתנאים הטובים ביותר עבורך.
  • ליווי מלא עד קבלת המשכנתא: התנהלות מלאה לאורך כל התהליך מול הבנקים והגעה אישית של נציגנו לחתימות סופיות בבנק הנבחר. אנחנו נהיה אנשי הקשר שלך מול הבנקים!

 

בהתאם לכך, אנו מציעים ללקוחותינו להרכיב חבילה העונה על צרכיהם: למשל, שלב א' בלבד, שלבים א+ב, שלבים א+ג, שלבים א+ב+ג. (אין אפשרות להזמין חבילה שכוללת רק שלב ג').
חשוב: אנחנו עובדים על בסיס הצלחה! דהיינו, לא תצטרכו לשלם על שירות שלא בוצע בפועל. 

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות צרו קשר עוד היום

077-43-70-483

ייעוץ Online

התרשמתם? שתפו!

כל הזכויות שמורות.  BMC מומחי המשכנתאות והביטוח