שירותי החברה

 

ניהול סיכונים הוא תהליך הערכה של אירועים בתחומים שונים בחיינו ובחיי משפחתינו, שבמידה ויתרחשו נרצה לקבל מענה וכיסוי באמצעות פוליסת ביטוח

המומחים של BMC הם בעלי הסמכה ונסיון עשיר בענף הביטוח על כל סוגיו, לרבות: ביטוח אחריות מקצועית, ביטוח דירה, ביטוח חיים, ביטוח בריאות סיעוד ותאונות אישיות ועוד.

 


 

 

לסיים את החודש במאזן חיובי תוך התנהלות כלכלית יעילה ומתוכננת לטווח הארוך והקצר. מקצועני הפיננסים של בי אמ סי לצידך לכל צורך, מטרה ושלב בחיים

בטחון כלכלי הוא הבסיס האיתן לתכנון העתיד, זאת ניתן להשיג על ידי התנהלות כלכלית מושכלת, מאוזן תוך הקצאת סכום לחסכון. אנו נקים עבורכם תכנית פרטנית וייחודית, שתסייע לכם בקבלת החלטות מושכלות ויעילות לתכנון העתיד הכלכלי של משפחתכם, שהרי משפחה היא הדבר החשוב ביותר!

 

 


 

 

בדיקת זכאות להחזרי מס הכנסה וטיפול מלא לאורך כל ההליך מול רשויות המס.

כעובד שכיר, הינך מנוכה משכרך מידי חודש מס הכנסה על פי דרגת הזכאות שנקבעה לך. במידה ואתה שכיר וחל שינוי כלשהו במהלך שנת עבודתך, המשפיע על גובה המס, נשמח לסייע בביצוע בדיקת זכאות ממוחשבת ומקיפה, עד 7 שנים אחורה מיום פנייתך.

 


 

 

שירותי ביטוח

מתוך הכרותינו עם מגוון הפוליסות הקיימות בשוק הביטוח, נוכל להציע לכם את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים הייחודיים שלכם, תוך מתן כיסוי ביטוחי מלא ומקיף.

 

 

 

 

 

 

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות צרו קשר עוד היום

077-43-70-483

ייעוץ Online

התרשמתם? שתפו!

כל הזכויות שמורות.  BMC מומחי המשכנתאות והביטוח