משכנתא לרכישת דירה

ניהול תהליך חכם עם המומחים למשכנתאות של BMC
בין אם אתם נמצאים בראשיתו של התהליך ונמצאים בשלבי בירור ראשוניים ובין אם כבר ביצעתם פנייה לבנקים, פנו אלינו לשירות מנהל משכנתאות אישי, אשר יסייע לכם לזהות ההזדמנויות, להימנע מסיכונים וליצור תמהיל אופטימלי המותאם לכם.


במציאות שבה מחירי הנדל"ן מאמירים משנה לשנה, קניית דירה במחיר בו תוכלו לעמוד הוא תהליך ממושך המצריך שיקולים ותכנונים כלכליים רבים. המשכנתא שתיקחו היא הכלי הייעודי למימוש המטרה ולכן, תמהיל המשכנתא שתיקחו אמור להתאים לכם וליכולת ההחזר החודשי שלכם, תוך שקלול בפרמטרים רבים הנוגעים לחייכם כמשפחה כיום ולאורך שנים.
יועץ המשכנתאות בבנק לא יתאים עבורכם משכנתא אלא יציג בפניכם אפשרויות המתאימות לבנק. מנהלי המשכנתאות והכלכלנים של BMC ירכיבו עבורכם תמהיל המותאם לצרכים שלכם תוך בחינת פרטים רבים כגון: גילכם וגיל ילדכם, שכר ובטחון תעסוקתי, חסכונות קיימים ועתידיים, הון עצמי, מטרת הרכישה – האם למגורים או השקעה ועוד פרטים רבים שחשובים לשקלול ויקבעו את יכולת ההחזר בה תוכלו לעמוד לאורך התקופה.
ליועץ המשכנתאות בבנק זה לא מהווה שיקול... לכם ולנו, זה בהחלט כן!
תמהיל משכנתא הנבנה עבור משפחה מסוימת, אינו בהכרח מתאים למשפחה אחרת ולכן אתם זקוקים ליועץ אישי של BMC מבחינתנו, הצרכים והאינטרסים שלכם הם גם שלנו!


אז למה לקחת משכנתא עם יועץ BMC לצידך ולא לבד?


הייתם משקיעים יותר מ1,000,000 שקלים ללא ייעוץ מקצועי?
כשאתם קונים בית ללא ליווי צמוד של מנהל משכנתאות – זה בדיוק מה שאתם עושים.
רכישת בית הינה השקעה לכל דבר ולא מדובר רק על שינוי ערך הנכס בשוק. לפני הכל, מדובר בניהול משכנתא - אחת השקעות הגדולות בחיים של רבים מאיתנו. כמו בכל השקעה, במשכנתא טמונים סיכונים רבים וגם הזדמנויות. הריבית המשתנה תדיר, התנודות במשק, הזדמנויות המחזור ועוד גורמים רבים העשויים להשפיע הן על גובה ההחזר החודשי והן על הסכום המצטבר של ההחזרים לבנק.


תהליך העבודה עימנו
מכרז ריביות מול נציגי הבנקים – יכולות המיקוח שלנו לשירותכם! נשיג עבורכם את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר.
בניית הרכב משכנתא ופריסת תשלומים מחודשת, עם כלכלן מנוסה, מותאם אישית עבורכם.
שקיפות מלאה לאורך כל התהליך – תהיו בתמונה בכל שלב.
טובעים במסמכים ותהליכים? נוכל לרכז עבורכם את תיק המסמכים ולחבר מסמך סיכום והמלצה לבנק המלווה.


מנהלי המשכנתאות של BMC עומדים לשירותכם במגוון חבילות שירות גמישות לפי מידת המעורבות הנדרשת לכם, משלב בניית תמהיל המשכנתא ועד ליווי צמוד לאורך כל התהליך כולל שלב החתימות הסופיות בבנק וקבלת המשכנתא.
לפרטים נוספים ראה: חבילות השירות המותאמות שלנו.

 

 

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות צרו קשר עוד היום

077-43-70-483

ייעוץ Online

התרשמתם? שתפו!

כל הזכויות שמורות.  BMC מומחי המשכנתאות והביטוח